Tosia

4 maj 21
1
0

Gotowa do adopcji

Tosia to ok. 2-letnia panienka średniej wielkości o ogromnym wdzięku i uroku osobistym. Za tym przeuroczym pyszczkiem niestety stoi smutna historia. Tosia większość życia spędziła walcząc o życie, nie znała obroży, smyczy, a nawet dotyku człowieka. Została zabrana razem z malutkim synkiem, który już znalazł dom. Teraz kolej na dzielną mamusię!

Przez kilka ostatnich miesięcy sunia zrobiła gigantyczne! postępy. Bardzo lubi kontakt z opiekunami. Kiedy komuś zaufa, domaga się głaskania i drapania za uszkiem. Akceptuje smycz i obrożę, wychodzi na spacery i czerpie z nich coraz większą przyjemność. Jest też czyściutkim pieskiem, załatwia się na dworze i grzecznie prosi o wypuszczenie w razie potrzeby.

Obcy ludzie wciąż sunię paraliżują, za to uwielbia inne pieski i pięknie się z nimi dogaduje! Nie zaakceptuje natomiast kota.

Tosia szuka cierpliwych, wyrozumiałych opiekunów, którzy będą chcieli dalej z nią pracować i pokazywać jej, jak cudownie może się żyć psu pod okiem człowieka! Powinna zamieszkać w domu w spokojnej okolicy, chętnie z ogródkiem. Bardzo przyda się drugi miły pies, który pomoże Tosi robić szybsze postępy. W domu nie powinno być natomiast kotów i małych dzieci.
Przyszły opiekun powinien zarezerwować sobie czas na kilka spotkań przedadopcyjnych z Tosią, aby mogła nabrać do niego zaufania i chociaż trochę się z nim oswoić przed ostateczną przeprowadzką.

Tosia przebywa w domu tymczasowym w Warszawie.

Nie możesz adoptować?

Wpisz dowolną kwotę
Kategoria Adoptuj
Top