Rio

27 paź 21
0
3

Gotowy do adopcji

Rio ma około 3 lat i jest mikropieskiem: 6,5 kg czystego szczęścia!

To przekochany słodziak, okupant kanapy, miłośnik głasków, przytulanek oraz smakołyków (ludzie z jedzeniem w rękach to jego ulubieni ludzie!). Ma dość spokojne usposobienie, ale czasem nawet jego dopada głupawka – zaprasza wtedy do zabawy, skacze i wykręca młynki ogonkiem!

Rio jest niewidomy, ale doskonale sobie radzi – wystarczyło mu kilka dni, żeby w domu tymczasowym zapamiętać układ mebli oraz nauczyć się chodzić po schodach. Jeśli się nie wie, można niemal nie zauważyć, że chłopak nie jest zupełnie zdrowy! Trzeba jednak wypracować z nim pewne rytuały (np. odzywać się przed dotknięciem).

W domu jest bardzo grzeczny: nic nie niszczy (memla tylko swoje zabawki), zachowuje czystość i daje do zrozumienia, kiedy życzy sobie spaceru. Wciąż doskonali umiejętność chodzenia na smyczy – będzie to wymagało dopracowania w domu stałym. Mimo że to raczej kanapowiec, spacery bardzo mu się podobają, chętnie niucha i odkrywa nowe miejsca!

W stosunku do innych psów zachowuje się uprzejmie, a z miłymi psiakami chętnie się koleguje.

Dla Rio szukamy spokojnego, stabilnego domu, raczej bez małych dzieci – ich naturalna żywiołowość będzie dla niewidomego psiaka zbyt trudna.

Rio przebywa w domu tymczasowym w Wyszkowie.

[ngg src=”galleries” ids=”5″ display=”basic_thumbnail”]

Nie możesz adoptować?

Wpisz dowolną kwotę
Kategoria Adoptuj
Top