Przekaż 1% podatku
na budowę Sanktuarium
dla starych i chorych zwierząt.
Rozlicz bezpłatnie PIT 2018 w 10 min
  • Nasz program PIT to prosta w obsłudze aplikacja do wypełniania zeznań podatkowych za 2018 rok,
  • Możesz wypełnić za darmo wszystkie deklaracje podatkowe dla osób fizycznych PIT-37, PIT-36, PIT-36L, PIT-28, PIT-28/A, PIT-38, PIT-39 wraz z wszelkimi załącznikami (PIT-B, PIT-D, PIT-O, PIT-2K, PIT-M, PIT-ZG, PIT-Z, PIT-UZ) i formularzami NIP (NIP-2, NIP – 7, NIP – B, NIP – C, NIP – D, NIP 2A, ZAP 3),
  • Program PIT 2018 jest bezpłatny dla wszystkich osób fizycznych, biur rachunkowych, księgowych oraz doradców podatkowych,
  • Program ma wbudowaną bazę urzędów skarbowych,
  • Program PIT posiada asystenta, który krok po kroku przeprowadzi Cię przez wypełnienie deklaracji PIT.
  • Wypełnioną deklarację PIT możesz wysłać bezpośrednio do systemu e-Deklaracje Ministerstwa Finansów lub wydrukować,
  • Program PIT nie ma limitu podatników i ilości wypełnionych deklaracji,
  • Dane osobowe w programie PIT 2018 są w pełni bezpieczne i pozostają wyłącznie na komputerze użytkownika,
  • Program PIT to rzetelny i wiarygodny program do rozliczeń podatkowych, stworzony przez firmę zajmującą się od 20 lat systemami księgowo-podatkowymi zgodnie z normami ISO 9001.
  • Na co przeznaczymy Twój 1% podatku?

W tym roku 1% podatku przeznaczymy na budowę Sanktuarium dla starych i schorowanych zwierząt. Ośrodek stanie w Rogienicach w woj. podlaskim.

Wiele psów, które na starość stają się bezdomne, kompletnie nie mogą się odnaleźć w głośnych i przeludnionych schroniskach. Pobyt w schronisku to trauma, która często kończy się przedwczesną śmiercią.

Pod opieką Fundacji Zwierzęca Polana jest wiele bardzo starych i chorych psów, wysłużone konie pociągowe, a nawet krowy. Pozostaną w naszym Sanktuarium już do końca, ponieważ wymagają spokoju i specjalistycznej opieki.

Chcemy podarować im na stare lata odrobinę miłości, troski i bezpieczeństwa. One zasługują na to Sanktuarium bardziej niż ktokolwiek inny.

Fundacja Zwierzęca Polana powstała w 2012 roku. Przez 6 lat uratowała od śmierci i cierpienia 1035 zwierząt: psy, konie, kucyki, owce, krowy, świnki. Reagujemy na każde zgłoszenie. Przyjmujemy zwierzęta w bardzo ciężkim stanie, często nawet w środku nocy.

Ratujemy zwierzęta nieludzko traktowane przez… ludzi. A następnie je utrzymujemy, zapewniając bezpieczne schronienie, spacery, jedzenie, leczenie weterynaryjne i rehabilitację. Działamy w myśl zasady: „jesteś na zawsze odpowiedzialny za to, co oswoiłeś”.

Uratowaliśmy od śmierci między innymi Melę, Makao i Groota. Zobacz jak się zmieniły psy dzięki naszemu leczeniu, ale przede wszystkim miłości i trosce, którymi są teraz otoczone.

Nasza pomoc była dla nich ocaleniem.
    Przekaż 1% podatku i uratuj kolejne życie.
    Makao był bity i bał się ludzi
    Makao
    Dziś Makao wciąż uczy się zaufania do człowieka
    Groot został znaleziony przy drodze
    Groot
    Teraz Groot ma już nowy dom
    Melę ktoś przywiązał w lesie do drzewa
    Mela
    Dziś Mela ma szczęśliwy dom
    Jak przekazać
    1% podatku,
    jeśli jesteś już
    rozliczony
    w usłudze
    Twój e-PIT?
    Jak przekazać 1% podatku, jeśli jesteś już rozliczony w usłudze Twój e-PIT?
    Wejdź na stronę podatki.gov.pl i wybierz: Twój e-PIT.
    Wpisz swoje dane:
  • PESEL
  • kwotę przychodu z deklaracji za rok 2017
  • kwotę przychodu z jednej z informacji od pracodawców (np. PIT-11) za 2018 rok
  • Na głównym ekranie zobaczysz informację o OPP.
    Jeśli robisz to po raz pierwszy:
  • wybierz z listy numer KRS 0000432119 (Fundacji Zwierzęca Polana)
  • zaznacz zgodę na przekazanie informacji o 1% podatku (dobrowolna zgoda)
  • Jeśli chcesz zmienić OPP:
  • wybierz opcję „Zmieniam organizację”
  • wybierz z wykazu OPP numer KRS 0000432119 (Fundacji Zwierzęca Polana)
  • zatwierdź tę zmianę