Przekaż 1% podatku

KRS: 0000 432119
Organizacja Pożytku Publicznego
KRS 0000 432119
Na co przeznaczymy Twój 1% podatku?

W tym roku 1% podatku przeznaczymy na pomoc zaniedbanym i mnożącym się bez jakiejkolwiek kontroli psów i kotów. Dopiero co narodzone dzieci tych zwierząt są krzywdzone, zaniedbywane, a często w niehumanitarny sposób uśmiercane.

Psie i kocie dzieci spotyka okrutny los od pierwszego dnia życia. Nikt ich na tym świecie nie chciał. Rodzą się przez błędy ludzi, ich zaniedbania, obojętność i przedmiotowe traktowanie psich i kocich rodziców. Chcemy im pomóc. Chcemy odmienić ich los, a także los ich matek, ojców. Dzięki Twojej pomocy będziemy mogli zatrzymać bezsensowne rozmnażanie się psów i kotów, powstrzymać dalszą produkcję bezdomności tych zwierząt. A bezdomność ta aktualnie wynosi ponad 100 tys.

Tak! W polskich schroniskach powoli, w samotności i smutku umiera ponad 100 tys. zwierząt. Umiera tęskniąc za ręką, która kiedyś głaskała, czasem nawet za ręką, która biła - ale była. Umiera nie wiedząc, że życie psa może być inne, że można położyć głowę na kolanach swojego człowieka, że są psy i koty rozpieszczane, kochane, mające swoje posłania.

Chcemy, aby więcej psów miało swoich ludzi, a mniej umierało samo. Po to potrzebujemy Twojego 1 % - aby zmieniać życia, aby edukować o kastracji, chipowaniu, i wreszcie abyśmy sami mogli kastrować i chipować.

Fundacja Zwierzęca Polana powstała w 2012 roku. Przez ponad 7 lat uratowała od śmierci i cierpienia 2126 zwierząt: psy, koty, konie, kucyki, owce, krowy, świnki. Staramy się reagować na każde zgłoszenie. Przyjmujemy zwierzęta w bardzo ciężkim stanie, bez względu na porę roku czy dnia, często nawet w środku nocy. Ale aby to robić potrzebujemy Twojej pomocy, Twojego 1%.

Ratujemy zwierzęta nieludzko traktowane przez… ludzi. Następnie je utrzymujemy, zapewniając bezpieczne schronienie, spacery, jedzenie, leczenie weterynaryjne i rehabilitację. Działamy w myśl zasady: „jesteś na zawsze odpowiedzialny za to, co oswoiłeś”.

W samym 2019 roku uratowaliśmy od śmierci 6 koni i ponad 70 psów, a odmieniliśmy los prawie tysiącu psów i kotów. Co może przynieść 2020? To zależy od nas - od Ciebie i mnie.

Zobacz, jak się zmieniły psy dzięki naszemu leczeniu - a przede wszystkim miłości i trosce, którymi są teraz otoczone.

Przekaż 1% podatku
Nasza pomoc była dla nich ocaleniem.
Przekaż 1% podatku i uratuj kolejne życie.
Sproket z dwiema śrubami w łapce
Sproket
Dziś Sproket prezentuje się tak
Groot został znaleziony przy drodze
Groot
Teraz Groot ma już nowy dom
Melę ktoś przywiązał w lesie do drzewa
Mela
Dziś szczęśliwa Mela czeka na dom
Jak przekazać
1% podatku,
jeśli jesteś już
rozliczony
w usłudze
Twój e-PIT?
Jak przekazać 1% podatku, jeśli jesteś już rozliczony w usłudze Twój e-PIT?
Wejdź na stronę podatki.gov.pl i wybierz: Twój e-PIT.
Wpisz swoje dane:
  • PESEL
  • kwotę przychodu z deklaracji za rok 2018
  • kwotę przychodu z jednej z informacji od pracodawców (np. PIT-11) za 2019 rok
  • Na głównym ekranie zobaczysz informację o OPP.
    Jeśli robisz to po raz pierwszy:
  • wybierz z listy numer KRS 0000432119 (Fundacji Zwierzęca Polana)
  • zaznacz zgodę na przekazanie informacji o 1% podatku (dobrowolna zgoda)
  • Jeśli chcesz zmienić OPP:
  • wybierz opcję „Zmieniam organizację”
  • wybierz z wykazu OPP numer KRS 0000432119 (Fundacji Zwierzęca Polana)
  • zatwierdź tę zmianę