Czy Tofik zostanie traktorem!?

23% Complete

Nie słuchajcie źrebaka Ptysia! On nic nie wie o traktorach! Dużo lepszym traktorem będę ja!

No bo patrzcie – traktor ma cztery kółka. Ja mam już dwa. Inne zwierzątka u nas nie mają żadnego kółka. Więc ja już jestem w połowie drogi do zostania traktorem, a one ewentualnie mogą tylko zaczynać. Poza tym ja mam tyle energii, że jak będę traktorem, to machnę to całe oranie, wożenie i ciągnięcie w trymiga i zostanie mi jeszcze dużo czasu, żeby robić inne ważne traktorze rzeczy, które traktory na pewno robią… Sam nie wiem, spotykać się z innymi traktorami i rozmawiać, co ostatnio robiliśmy? W każdym razie ja będę z nich wszystkich najlepszy i najpracowitszy.

Więc nie ma co gadać – zostanę traktorem w naszej Fundacji. Ale tak sobie myślę, że traktor jest bardzo duży, a ja nie. Ale nic nie szkodzi, po prostu powiem Ciociom i Wujkom, że muszą mi dawać dużo jedzenia, dużo więcej niż teraz i szybko urosnę na świetny traktor.

Ale dopóki jeszcze nie wyrosłem… Czy możecie dać Ciociom i Wujkom pieniądze na taki używany traktor? Żeby on już był i żeby wszyscy się cieszyli. Przy tylu zwierzętach jak u nas, to traktor jest niezbędny – do przewożenia słomy i siana, sprzątania, orania. A jak już zostanę traktorem, to będziemy we dwóch. Pracy spokojnie wystarczy.

Pomóż nam kupić traktor!

Wpisz dowolną kwotę
Płatność zabezpieczona certyfikatem SSL
Top