Nakarm konie sianem na cały rok

0% Complete

Dwadzieścia trzy konie, pięć krówek i dwie owce. Tyle zwierząt gospodarskich mamy pod opieką. Niemal wszystkie zostały uratowane z potwornych warunków. Już nie cierpią. Są bezpieczne, szczęśliwe, zaopiekowane. Odzyskują radość życia i wiarę w świat i człowieka.

Ale grożą im puste brzuchy. Takie stado zjada ogromne ilości siana. Musimy każdemu z nich zapewnić tyle siana, ile potrzebuje. Trochę dla Misi, małej owieczki, więcej dla Karoliny, sympatycznej, acz nieco nieśmiałej krowy, i dużo, dużo więcej dla Izy, przewodniczki stada koni czy Jurka, naszego przyjaznego byczka, który myśli, że jest psem (ale psiej karmy nie je – zdecydowanie woli siano).

Chcemy zgromadzić środki, które zapewnią naszym zwierzętom siano na cały rok. 50 000 złotych pozwoli nam mieć pewność, że nasze zwierzęta są zabezpieczone. Nie będziemy się martwić, że złamiemy daną im obietnicę – że już nigdy nie będą głodne. Wiele naszych zwierząt głód już poznało. One nie tylko potrzebują jedzenia, one na nie zasługują.

Staramy się podarować naszym zwierzętom wszystko, co najlepsze, ale bez pomocy osób, które podobnie jak my uważają, że zwierzęta gospodarskie to nie rzeczy, lecz czujące istoty, nie będzie to możliwe.

Pomóż nam nakarmić nasze konie, krówki i owce!

Wpisz dowolną kwotę
Top