Czy Kasia zapracowała, by żyć?

54% Complete

Kiedy jest czas, aby powiedzieć dość, aby dać komuś odejść? Kiedy jest chudy i ma chore zęby, kiedy nie widzi? Kiedy nie ma szans, że kiedykolwiek będzie zdrowy. Jedyne, co go czeka to nieuleczalna starość i śmierć?

Kasia przyjechała do nas kilka miesięcy temu, bardzo chuda i wyniszczona. Praktycznie niewidoma. Przyjechali lekarze z całej Polski konsultować Kasię. Mimo ogromnych ilości jedzenia – nie tyła. Sprawdzaliśmy, czy i jak bardzo boli ją głowa, co jest przyczyną bólu – wykluczaliśmy je jedna po drugiej.

Zostało nam zrobić ostatnie, pomóc Kasi z bólem zęba. Gigantycznym bólem zęba. Ząb jest do usunięcia, a zatoka pełna ropy – do wypłukania. Pozostałe zęby, których zostało kilka, chcemy też starnikować.
Kasia nie walczy o spektakularne wyleczenie, nie walczy o pełną sprawność. Jest stara i bardzo zniszczona – na to lekarstwa nie ma. Kasia walczy o kilka tygodni, miesięcy – o każdy czas pozbawiony bólu. Kasia już 6 lat życia pracowała w szkółce jazdy, później trafiła do pracy w polu. Pracowała całe życie bardzo długo i ciężko.

Chcemy dać  jej czas w spokoju, miłości i bezpieczeństwie.
Jeśli ktoś razem z nami widzi sens dania komuś kawałka starości bez bólu, będziemy wdzięczni za wsparcie.

Wpisz dowolną kwotę
Płatność zabezpieczona certyfikatem SSL
Wpisz dowolną kwotę
Top