Potato

9 lis 21
0
0

Gotowy do adopcji

Są takie pieski, które już swoje przeżyły, swoje widziały, na głupoty nie zwracają uwagi i byle czym nie dadzą się zbić z pantałyku. Taki jest też Potato, poczciwy seniorek (ok. 10 lat), który do szczęścia potrzebuje spanka, smaczków i eksploracji terenu. Kocha tuptać i obwąchiwać, na spacerach zapoznaje się z każdą trawkę, listkiem i czasem niestety ze znalezionym chlebkiem… Więc trzeba się wykazywać refleksem! Troszeczkę już zawodzi go wzrok, ale ładnie daje się człowiekowi prowadzić na smyczy.

Swoich ludzi bardzo kocha, czule się z nimi wita, czasem stając na dwóch łapkach, żeby mieć bliżej do upragnionej pieszczoty.

Wobec innych zwierząt jest uprzejmy i sympatyczny – zarówno psy i koty to dla niego przyjaciele, więc może zamieszkać w domu, gdzie są inne zwierzęta (trzeba mieć jednak na uwadze, że to starszy psiak i życie z tryskającym energią młodzieniaszkiem będzie dla niego raczej męczące).

Po mieście dzielnie tuptusia, nie przejmując się ruchem ulicznym. Jest też grzeczny i cichy w domu, nie niszczy ani nie hałasuje. Ładnie też jeździ samochodem.

Ze względu na swoją delikatność, umiłowanie spokoju oraz słuszny wiek raczej nie odnajdzie się w domu z małymi dziećmi.

Potato przebywa w domu tymczasowym w Warszawie.

[ngg src=”galleries” ids=”11″ display=”basic_thumbnail” number_of_columns=”4″]

Nie możesz adoptować?

Wpisz dowolną kwotę
Kategoria Adoptuj
Top