Sushi

  • Pies
  • Samiec
  • Warszawa
  • Aktywny
  • Szczeniak
  • 3 kg
  • ?
  • Tak
  • ?

Historia

Sushi to jeden z trzech łobuziaków, które podrzucono nam do Azylu. Wtedy był puchatą kuleczką. Wyrósł na zgrabnego niedużego pieska o słodkim pyszczku, długich łapkach i mądrych oczach. Sushi mieszka w domu tymczasowym, gdzie zdobywa cenne umiejętności życia wśród ludzi, w mieście. W domu jest grzeczny, bardzo lubi się przytulać, być blisko i mieć oko na opiekunkę. Czasami bywa niecierpliwy – zwłaszcza przy jedzeniu lub w tych chwilach, gdy jego mały łebek jeszcze nie rozumie nowej sytuacji – np. że w lustrze mieszka inny pies albo że ktoś nagle znika za drzwiami łazienki albo wtedy, kiedy jego zadaniem jest grzeczne siedzenie w posłanku. No ale przyznajcie, że dla kilkumiesięcznego pieska takie cierpliwe czekanie jest wyzwaniem. I Sushi to wyzwanie podejmuje i coraz lepiej sobie w takich sytuacjach radzi. Początkowo wielkie miasto było dla niego olbrzymim zdziwieniem i napawało go pewnym lękiem, ale obecnie najbliższą okolicę traktuje już jak swoje podwórko – na spacery wychodzi chętnie, próbuje wszystkich znanych sobie sposobów na nawiązanie znajomości z napotkanymi psami, a ze znajomymi wykorzystuje każdą chwilę na zabawę, dużo węszy, a przy okazji stara się zrozumieć, o co chodzi z tym chodzeniem na smyczy.
Tymczasowa opiekunka Suszka przyznaje, że to jeden z najgrzeczniejszych szczeniaczków, jakie miała przyjemność wychowywać. Oczywiście, że zdarzają mu się wpadki i chwile zwątpienia, ale wszystko to mieści się w granicach szczenięcej normy, a Sushi jest bardzo bystrym i pojętnym psiakiem i wszystko wskazuje na to, że wyrośnie z niego mądry, fajny i wesoły pies.
Szczególnie polecamy go do domu z innym psem, choć nie jest to warunek konieczny, w nieco spokojniejszej części miasta – np. na jakimś zamkniętym osiedlu, gdzie mieszkają inne miłe psy, do których będzie mógł dołączyć w zabawach. Sushi jest młody, aktywny, lubi spędzać czas z ludźmi, więc rozważając jego adopcję trzeba pamiętać, że przez najbliższe lata czeka Was wiele długich spacerów – warto więc, by zamieszkał w sąsiedztwie fajnych terenów spacerowych.

Wypełnij ankietę adopcyjną

Nie możesz adoptować?

Dorzuć do miski!

Wpisz dowolną kwotę

Pozostałe czekają na dom

Top