Samson

Samson, nasz olbrzym na glinianych nogach. O Samsona walczymy od czerwca 2018 roku. Ur 10.09.2017 ogier od początku przeznaczony był na rzeź. Ogromne przykurcze na 4 nogach dyskwalifikowały go jako ogiera hodowlanego. Miał żyć tyle ile trzeba aby nabrać masy, aby stanowić wartość w przeliczeniu na kilogramy. Jego historię od początku śledziła młoda dziewczyna. Starała się mu pomóc od kiedy się urodził, ale „gospodarz” się nie zgadzał. Dopiero kiedy waga konia pozwalała na solidny zarobek, powiedział, że może małego sprzedać. Walka o nogi Samsona, zaczęła się wiec późno, ale trwa i jest bardzo intensywna. Rokowania z początkowo ostrożnych zmieniły się na dobre. Najlepsi specjaliści walczą o zdrowie Samsona.
A on sam? To niezwykły koń, bardzo spokojny, jest młodym ogierem a zachowuje się jak dojrzały stabilny wałach. Bardzo szybko się uczy, jest niezwykle łagodny wobec ludzi, naszym ulubionym zajęciem jest czytanie książek w towarzystwie Samsona, możliwość leżenia przy nim, kiedy wiemy, ze możemy mu zaufać a on ufa nam.

Ten cudowny koń szuka opiekunów na całą kwotę potrzebną na jego utrzymanie, czyli 700 zł jeśli to nim możesz się zaopiekować
ustaw przelew stały w kwocie 20 zł lub więcej na konto

Fundacja Zwierzeca Polana
89 2030 0045 1110 0000 0373 2130
tytułem: Samson – Wirtualny Opiekun

Samson mieszka w stajni w Lisówku.

Wpisz dowolną kwotę

Dane

  • Fotograf: Paweł Łuniewski
  • Kontak: Bully Eye/ Psie Migawki
  • Fundacja Zwierzęca Polana

Top