Olaf

• Marki
  • Aktywny
  • Senior

Olaf ma ok. 11 lat i jest pieskiem niemalże bezproblemowym – zrównoważonym, rozsądnym, przemiłym. Jest bardzo przyjaźnie nastawiony do ludzi. Bardzo lubi spacery i grzecznie chodzi na smyczy, spokojnie też podróżuje samochodem. Jest wyrozumiały w stosunku do dzieci. W ogóle zupełnie niekłopotliwy z niego psiak, a za smaczny kąsek jest gotów na wiele. Nawet do weterynarza jest nastawiony pozytywnie!
W stosunku do innych psów jest miły, chętnie zawiera nowe znajomości. Natomiast nie da sobie w kaszę dmuchać i jeśli drugi pies będzie nadmiernie natarczywy, Olaf nie zawaha się pokazać mu, co o tym myśli.
Olaf utrzymuje czystość (choć przyjmuje leki moczopędne i trzeba pilnować godzin spacerów) i grzecznie zostaje sam w domu. W pielęgnacji jest zupełnie niekłopotliwy i łagodny, można z nim zrobić wszystko.
Jedyną wadą jego charakteru (nikt nie jest doskonały) jest że raczej nie zaakceptuje kota.
Niestety niewesołe dotychczasowe życie odcisnęło na tym cudownym psiaku piętno. Olaf ma chore serduszko i tarczycę. To nic niebezpiecznego, ale trzeba się liczyć z tym, że chłopak regularnie przyjmuje leki – koszt to ok. 150 zł miesięcznie.
Olaf przebywa w domu tymczasowym w Warszawie.

Nr konta fundacji: 89203000451110000003732130