Niteczka

• Warszawa
  • Kanapowiec
  • Szczeniak

Nie potrzebujesz już do kawy cukru ani żadnych słodzików! Zapomnij o ciastkach, czekoladzie i batonikach! Niteczka to 100% cukru w cukrze, a przy tym ma dokładnie 0 kalorii!
A co jeszcze ma? Ok. 4-5 miesięcy, niewielkie rozmiary, ale za to spore ego i niezłomny charakter!
Jest odważnym, przemiłym, kontaktowym psim dzieckiem. Jest głęboko przekonana, że wszechświat powinien czuć się zaszczycony faktem, iż ktoś taki wspaniały jak ona się na nim zjawił… Swoją uwagą łaskawie obdarza ludzi, pieski i dzieci, gdyż wyznaje zasadę: kochać wszystkich, nikogo nie oszczędzać!
Głowę ma nie od parady, szybciutko się uczy i przystosowuje do zasad panujących w domu. Jest w trakcie nauki czystości. Ma mnóstwo energii, ale nie pogardzi też drzemeczką w ciepłym miejscu.
Szuka odpowiedzialnego człowieka, który pokaże jej świat i nauczy wszystkiego, o czym mądry pies powinien wiedzieć. Pamiętajmy, że szczeniak to odpowiedzialność na wiele lat. Niteczka nie jest zabawką, lecz żywym stworzeniem, które przez następne lata będzie zależne od opiekuna w zdrowiu i w chorobie.
Niteczka przebywa w domu tymczasowym w Warszawie.
Zdjęcia Niteczki dzięki uprzejmości Sylwii, instagram: @fotowkrecona.

Nr konta fundacji: 89203000451110000003732130