Bueno

• Warszawa
  • Aktywny
  • Szczeniak

Jesteś bardzo malutki, ważysz kilka kilo i dopiero co pojawiłeś się na świecie, a już musisz dorosnąć… Bueno to psie dziecko, które o wiele za wcześnie straciło swoją mamę.
Ma ok. 3-4 miesiące. Uwielbia przytulać się do człowieka i glamać zabawki. Lubi inne pieski, ale ma nieco problem w komunikacji z nimi (nie bardzo rozumie, jak mu mówią, że już wystarczy tego entuzjazmu…). I nie cierpi samotności… Bardzo się boi, że znów zostanie sam.
Obecnie dzielnie uczy się czystości.
Szuka troskliwego, ale nie czułostkowego opiekuna, który będzie umiał od pierwszego dnia uczyć go wszystkiego, co mądry psiak wiedzieć powinien! W szczególności nauczy go, że znikający z pola widzenia człowiek to nie koniec świata… Bueno wymaga konsekwencji, wyraźnych zasad i mądrego prowadzenia od pierwszego dnia w nowym domu.
Bueno powinien zamieszkać z dorosłym, stabilnym psem, który nie pozwoli dzieciakowi wejść sobie na głowę i od którego malec mógł się uczyć. Nie powinien raczej mieszkać z kotami i szuka domu, w którym NIE MA małych dzieci – ich naturalna żywiołowość jest dla niego zbyt trudna i straszna na tym etapie.
Zapowiada się na niewielkiego lub średniego pieska.
Pamiętajmy, że szczeniak to odpowiedzialność na wiele lat. Bueno nie jest zabawką, lecz żywym stworzeniem, które przez następne lata będzie zależne od opiekuna w zdrowiu i w chorobie.
Bueno przebywa w Warszawie.

Nr konta fundacji: 83116022020000000510523017