Lala

31 sierpień
0
0

Gotowa do adopcji

Lala ma około 8-9 lat. Jest bardzo spokojnym psiakiem, najchętniej przeleżała by całe dnie z przerwami na głaskanie… To typ misia, który uwielbia pieszczoty i przebywanie w pobliżu opiekuna. Jest bardzo inteligentna, szybko uczy się nowych komend, a że zależy jej na aprobacie opiekuna, praca z nią to czysta przyjemność! Lubi też zabawy z piłką albo innymi zabawkami.

Bardzo ładnie chodzi na smyczy, uwielbia węszyć i spokojnym tempem zwiedzać okolicę. W domu zachowuje się spokojnie, zostawiona sama grzecznie idzie spać i nie ma żadnych problemów z czystością.

Wobec innych psów raczej zachowuje się spokojnie, większość mija obojętnie i nie jest zainteresowana nawiązywaniem znajomości. Niektóre bardzo lubi i chętnie się z nimi bawi. Jednak najlepiej czułaby się jako jedynaczka.

Bardzo ładnie jeździ samochodem.

Lala bardzo ceni sobie spokój i rutynę. W mieście nie umie się do końca odprężyć, jest niespokojna i nerwowa, wiecznie walczy z poczuciem zagrożenia. Denerwuje ją nasilony ruch i hałasy. Z tego powodu wróciła do nas z adopcji – niestety nie była w stanie przyzwyczaić się do życia w miejskim zamęcie i wspólnie z opiekunką zgodziliśmy się, że dla dobra psa lepiej będzie poszukać dla niej innego domu.

Szukamy więc dla Lali rodziny, która prowadzi ustabilizowany tryb życia, bez dzieci i raczej bez innych zwierząt. Lala będzie najszczęśliwsza w domu z ogrodem, w spokojnej okolicy, gdzie będzie miała zapewnione ciekawe spacery np. po lesie i dużo przestrzeni do węszenia.

Lala przebywa w domu tymczasowym w Warszawie.

Nie możesz adoptować?

Wpisz dowolną kwotę
Kategoria Adoptuj
Top