Kizia

9 lis 21
0
0

Gotowa do adopcji

Kizia ma ok. 1,5 roku i jest cudownie kocią koteczką, delikatną damą, mistrzynią w ugniataniu, gruchaniu, skwierczeniu i niekiedy miauczeniu!
Jest spokojnym, przyjaznym kotkiem. Przy zapewnieniu pewnej dawki zabawy (bardzo lubi kuleczki z folii aluminiowej) oraz drapaków nie hałasuje, nie niszczy, nie skacze po meblach i w ogóle jest bardzo wdzięczną współlokatorką! Chętnie śpi w łóżku w pobliżu człowieka i z przyjemnością przyjmuje pieszczoty oraz inne wyrazy uwielbienia… Bezbłędnie trafia do kuwety.

Kizia jest kotką FIV+ – nosicielką wirusa nabytego niedoboru immunologicznego. Nie wymaga specjalnego leczenia, a w dobrym domu może żyć równie długo, co zupełnie zdrowy kot! Nie może jednak zamieszkać z innymi kotami (zresztą ich nie lubi) ani wychodzić z domu. Dla człowieka i innych zwierząt FIV jest zupełnie niegroźne.

Mimo tego, że koty z FIV w zdecydowanej większości przypadków nie wymagają specjalnego traktowania, dużo ciężej jest im znaleźć domy… Mamy nadzieję, że Kizi się uda. Ona na to tak bardzo zasługuje!

Kizia bardzo czeka na kogoś, kto poszukuje wiernej towarzyszki codzienności, mądrego, łagodnego i czułego dobrego duszka!
Kizia przebywa w domu tymczasowym w Warszawie.

[ngg src=”galleries” ids=”12″ display=”basic_thumbnail” number_of_columns=”4″]

Nie możesz adoptować?

Wpisz dowolną kwotę
Kategoria Adoptuj
Top