Foks

12 paź
0
0

Gotowy do adopcji

Sześć miesięcy, ruda mordka z zawadiackim uśmiechem i błysk w oku – oto Foksik! Foksik jest psim dzieciakiem pełnym radości życia, ma w sobie mnóstwo uroku i łatwo się w nim zakochać… Jest rozbrykany i łobuzuje jak każdy szczeniaczek i szuka kogoś, kto go wychowa na mądrego, pewnego siebie pieska.

W tym szczenięcym serduszku kryje się jednak trochę psich strachów i straszków. Ewidentnie dotychczasowe życie go nie rozpieszczało i nie miał okazji poznać dobrze świata, teraz więc reaguje szczekaniem na hałasy, dziwne obiekty (na przykład przerażający kosz na śmierci albo niesamowicie koszmarny przystanek autobusowy!). W pierwszym kontakcie na wszelki wypadek obszczeka też obcego człowieka (któż może wiedzieć, czy taki delikwent ma dobre zamiary?!), ale ciekawość zwykle bierze nad nim górę i daje się obłaskawić, kiedy zobaczy, że nic mu się nie stanie. Przydają się też przysmaki…

Za to swoich ludzi Foksik traktuje jak najlepszych kumpli, z którymi uwielbia spędzać czas. Bardzo lubi dłuuuugie spacery na lince, podczas których może w swoim tempie eksplorować otoczenie.

Foksik zwykle lubi inne psy, ale polecamy go raczej jako jedynaka – bywa w kontaktach z nimi zbyt natrętny i męczący. Raczej nie dogada się z kotem. Nie będzie też dobrym towarzystwem dla małych dzieci.

Maluchowi coraz lepiej idzie utrzymywanie czystości w domu i zostawanie samemu. Ładnie jeździ też autem i komunikacją miejską.

Foksik raczej nie nadaje się na pierwszego psiego przyjaciela w życiu i poszukuje doświadczonego opiekuna, który wychowa go na super psa, poświęci czas na odegnanie jego lęków i… który lubi długie spacery po bezdrożach! Najchętniej zamieszkałby w domu z ogrodem, a jeżeli w bloku, to w niskiej zabudowie i w miarę spokojnej okolicy.

Foksik przebywa w domu tymczasowym w Warszawie.

Nie możesz adoptować?

Wpisz dowolną kwotę
Kategoria Adoptuj
Top