Czaki

4 paź 21
0
4

Gotowy do adopcji

Czaki ma naprawdę cudowny charakter, a puszystego, biszkoptowego futra też mogłoby mu pozazdrościć wiele psów… Powinien być ulubieńcem człowieka, przyjacielem, na którym można polegać, i który w zamian również może polegać na opiekunie.

Los potraktował tego 7-letniego psa inaczej. Czaki miał dom, ale go stracił. Kiedy opiekunka wybierała się do szpitala, odprowadziła go do weterynarza, aby ten go uśpił. Lekarz znał jednak Czakiego i nie chciał odbierać mu życia tylko dlatego, że człowiek nie miał lepszego pomysłu na pozbycie się problemu… Zadzwonił do nas, a my przejęliśmy opiekę nad psem.

Czaki uwielbia spacery; węszenie i poznawanie okolicy sprawia mu ogromną przyjemność! Łatwo zapamiętuje trasy, a opiekuna bardzo się pilnuje, jakby nie był pewien, czy ta miła osoba zaraz nie zniknie, nie zostawi go samego…

To bardzo przyjazny, łagodny pies, ale trochę zagubiony. Czułość jakby go dziwiła, ciągle wydaje się nią trochę zaskoczony… Jest przyjazny w stosunku do innych psów, ale polecamy go raczej jako jedynaka – nie nawykł do obecności innych psów i bywa ona dla niego przytłaczająca. Za to jeśli w rodzinie albo wśród przyjaciół mieszkają miłe suczki, to Czaki od czasu do czasu z przyjemnością się z nimi spotka. Niestety nie przepada za kotami.

Czaki lubi przebywać na dworze, z przyjemnością wygrzewa się w słońcu. Najlepiej by więc było, gdyby zamieszkał w domu z ogrodem.

Czaki będzie wspaniałym i wdzięcznym towarzyszem dla ludzi w średnim wieku lub aktywnych seniorów, o ustabilizowanym trybie życia, lubiących spacery po lesie, których od czasu do czasu odwiedzają wnuki albo przyjaciele. Takie osoby z pewnością docenią jego spokojny, stabilny, wdzięczny charakter i spragnione miłości serce. Życie z małymi dziećmi na co dzień, w domu, w którym dużo się dzieje, będzie dla niego zbyt przytłaczające.

Czaki przebywa w hoteliku koło Mińska Mazowieckiego.

Nie możesz adoptować?

Wpisz dowolną kwotę
Kategoria Adoptuj
Top