Borys

26 sierpień
0
2

Gotowy do adopcji

Borys to ok. 4-letni energiczny i aktywny pies. Dotychczas większość życia spędził na łańcuchu i dopiero u nas odkrywa, co to znaczy prawdziwe, szczęśliwe, pieskie życie. Mimo że wcześniej nie widział miasta na oczy, teraz mieszka w bloku i nie sprawia tam problemów.

Dał się już poznać jako chłopak o wielkiej ciekawości i radości życia. Jest też bardzo bystry i szybko przyswaja zasady, które panują w domu… Ale nie brak mu sprytu i lubi sprawdzać, czy one rzeczywiście obowiązują – wymaga więc czułego, ale konsekwentnego opiekuna, który nie da się nabrać na słodkie minki i wiecznie głodne oczy. Za swoim opiekunem pójdzie na koniec świata, zabiega o jego uwagę, uwielbia pieszczoty i wspólnie spędzany czas. Ma jednak kilka niedostatków wynikających ze wcześniejszego życia – dopiero u nas zaczął się uczyć chodzić na smyczy i ta umiejętność będzie wymagała doszlifowania w domu stałym.
Zostawiony sam, Borys zachowuje się grzecznie.
Z innymi psami dogaduje się różnie, ale nie jest wielkim fanem, rekomendujemy więc, żeby był jedynym zwierzakiem w domu. Może zamieszkać ze starszymi dziećmi.

Obowiązują procedury adopcyjne (ankieta, wizyta, umowa)
Telefon fundacyjny odbierany jest od poniedziałku do piątku w godzinach 9-17. W pozostałe dni i godziny prosimy o kontakt mailowy.

Borys przebywa w domu tymczasowym w Warszawie.

Nie możesz adoptować?

Wpisz dowolną kwotę
Kategoria Adoptuj
Top