Każdego roku rozpościeramy nasze skrzydła coraz szerzej. Pod naszą opieką znajdują się także wyrwane z ramion śmierci konie. Często zabierane dosłownie spod noża lub drzwi rzeźni, u nas odzyskują godność i otrzymują szansę na szczęśliwe życie. To niezwykle wdzięczne stworzenia, nasi bracia- niekoniecznie mniejsi. Przewyższają nas nie tylko wzrostem, ale często i empatią. Jedną z form odbudowywania utraconego zaufania jest właśnie kontakt z człowiekiem. Wielu z nich tak bardzo łaknie dotyku, głosu, obecności…
Ciebie właśnie!

Misja

Misją azylu w Lisówku jest stworzenie miejsca bezpiecznego dla chorych koni i krów uratowanych przed rzeźnią. Dla zwierząt, które najmocniej doświadczył los i spotkała największa krzywda jaka może spotkać żywe stworzenie.
W Lisówku, konie odzyskują najlepszą możliwą do odzyskania formę zdrowotną, ale również formę psychiczną, spokój, równowagę i zaufanie do człowieka.

Cele

Celem jest aby uratowane konie, mogły dożyć w spokoju swoich dni, aby przy zapewnionej najwyższej klasy opiece medycznej mogły szczęśliwie żyć. Konie wyleczone, docelowo mają pomagać chorym dzieciom poprzez hipoterapię, ale na warunkach nie sprawiających bólu czy dyskomfortu. Stawiamy na formę hipoterapii dotykowej, która korzystnie wpłynie również na konie - każdy lubi głaskanie, drapanie i czesanie.

Opowiem Ci historię
z Happy Endem…

– czyta Marcin Kowalczyk

Wesprzyj azyl Lisówek

Wpisz dowolną kwotę

Odwiedź azyl Lisówek

504000424
Lisówek 1b
k. Grójca

Top