Stały przelew na 2 zł – co to dla nas?

29 wrz 14

Od jakiegoś czasu prosimy Was drodzy Darczyńcy o ustawienie stałego przelewu na 2 zł.  Spotkaliśmy się z różnymi reakcjami. Od ustawienia przelewu na 2, 5, 10, 50 zł do pytań co da 2 zł 🙂

Osobom które zdecydowały się nas wesprzeć stałą kwotą ogromnie dziękujemy!!

Dzięki Waszej pomocy mamy miesięcznie kwotę 2277 zł!

Na co są przeznaczane te pieniądze? Przede wszystkim na opłaty w hotelach za pobyt psów które nie mają opiekunów finansowych  i nie mają środków na utrzymanie. Są to głównie starsze psy, z różnymi chorobami, którym bardzo ciężko znaleść dom min: Bidon, Pako, Ari, Hera, Ape ale także ładne psy, młode które niedługo mieszkają w funacji a hotel jest ich przystankiem: Mała, Duma, Briard

Kolejnym celem na jaki przeznaczane są środki ze stałych deklaracji są opłaty u weterynarzy. Nie na wszystkich podopiecznych udaje się uzbierać a psy są leczone, szczepione, odrobaczane, sterylizowane. To wszystko pokrywamy min ze stałych deklaracji.

Co jeszcze nam dają stałe deklaracje?

Możliwość planowania. Mamy mnóstwo próśb o pomoc dla psów. Psy czekają na naszą pomoc. Często w bardzo złych warunkach. Niestety często muszą czekać nie tylko na zwolnienie się miejsca ale także na jakiekolwiek środki. Stałe deklaracje pozwalają nam ustalić jaką kwotą będziemy dysponować za miesiąc, 2. Na co nas stać i jakie są nasze możliwości. A to wszystko dzięki nawet najdrobniejszym ale stałym wpłatom.

Co da 2 zł?

wyobraż sobie drogi Darczyńco, lub przyszły Darczyńco że to dwa złote to kropla w morzu. Kropla o objętości 1 ml. Jedna kropla w szklance może być niewidoczna ale jeśli tysiąc osób wrzuci do szklanki tą krople? Będą potrzebne 4 pełne szklanki aby to zmieścić!

Dlatego skierowaliśmy do wszystkich osób śledzących działania fundacji apel.

Jesteś Fanem Polany? Podaruj 2 zł kochany!

Wpłat można dokonywać na konto:

undacja Zwierzęca Polana
ul. Gwiaździsta 15a/257